Láska, sex a žárlivost – Rybí 28.2.2016 16 hod.

Vystoupení divadelní hry Láska, sex a žárlivost se konalo v Kulturním domě – beseda, obec Rybí v neděli 28.2.2016 v 16 hod.

režie: Viktor Dudák

hrají: Pavel Lichnovský, Viktor DudákJana Palacká, Renata Klenková, Marie Kovářová, Alena Kupková

nápověda: Josef JansaMária Vaigelová

Příspěvek byl publikován v rubrice Co jsme hráli, Láska, sex a žárlivost. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

3 komentáře: Láska, sex a žárlivost – Rybí 28.2.2016 16 hod.

 1. Jarka napsal:

  Dobry den,chci se zeptat,jak dlouho bude trvat v neděli v Rybím představeni Láska, sex a žárlivost?
  Děkuji za info.

  • mm Zdeněk Šmejda napsal:

   Dobrý den.
   Představení bude trvat maximálně 2 hod. Během představení bude jedna 15 min. přestávka.
   Z.Š.

 2. Karolína a Honza napsal:

  Dobrý den,

  rádi bychom s přítelem poděkovali za představení v Rybím. Bylo to skvělé! Je úžasné vidět amatéry, kteří se do svých rolí dokáží tak věrohodně vžít. Některé z hereckých výkonů bych zařadila přímo mezi PROFESIONÁLNÍ! Dále bych ráda vyzdvihla dvě role, které mne osobně zaujaly nejvíce. Jako první je paní (pardón slečna-to ten klobouk) služebná. Její přirozeně nevinný a upřímný údiv by ji věřil úplně každý. A druhá role, která mě dostala, je role pana „proutníka“ Reniera. Jeho gesta, grimasy a stále pohotový výraz byla prostě paráda! Samozřejmě ostatní členy Vašeho spolku také velice chválíme. Jen tak dál! Doufáme, že se můžeme těšit na další inscenace, které nacvičíte, protože to má opravdu smysl!

  Na závěr bychom rádi pobídli všechny, kteří se na tuto inscenaci chystají, aby rozhodně neváhali. Můžeme představení doporučit všem věkovým kategoriím. My dva, jsme například studenti a bavili jsme se náramně. Takže určitě neváhejte!

  K+H

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *